Kwadrat logo

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o., Otwock 05-400, ul Samorządowa 9/1. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdują się w Klauzuli Informacyjnej dostępnej …..

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
ul. Samorządowa 9/1
05-400 Otwock 
NIP: 5322092950
KRS: 0000896911 
kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Nasz zespół

Kwadrat Nieruchomości

Marta Jobda

Doradca ds. Nieruchomości

marta.jobda@kwadrat.io
+48 789 222 348

Natalia Musiał

Doradca ds. Nieruchomości

natalia.musial@kwadrat.io
+48 789 333 181

Katarzyna Oleksy

Doradca ds. Nieruchomości

katarzyna.oleksy@kwadrat.io
+48 723 201 055

Natalia Adamiak

Doradca ds. Nieruchomości

natalia.adamiak@kwadrat.io
+48 789 396 391

Katarzyna Sawicka

Doradca ds. Nieruchomości

katarzyna.sawicka@kwadrat.io
+48 789 970 150

Joanna Łazarewicz

Doradca ds. Nieruchomości

joanna.lazarewicz@kwadrat.io
+48 789 222 084

Iwona Sokołowska

Doradca ds. Nieruchomości

iwona.sokolowska@kwadrat.io
+48 789 222 521

Brak zdjęcia

Marzena Lesińska

Doradca ds. Nieruchomości

marzena.lesinska@kwadrat.io +48 607 698 579

Tomasz Kruk

Doradca ds. nieruchomości

tomasz.kruk@kwadrat.io
+48 789 813 183

Aleksandra Szmytka

Doradca ds. nieruchomości

aleksanda.szmytka@kwadrat.io
+48 789 333 523

Radosław Krawczyk

Menedżer Zespołu Sprzedaży w Pruszkowie

radoslaw.krawczyk@kwadrat.io
+48 789 333 713

Zarząd

Piotr Komendant

Wspólnik

piotr.komendant@kwadrat.io
+48 605 976 806

Anna Wojda

Wspólnik

anna.wojda@kwadrat.io
+48 505 085 001

Piotr Wojda

Wspólnik

piotr.wojda@kwadrat.io
+48 666 331 999

Finanse

Robert Łukasiak

Starszy Ekspert Finansowy

Robert.Lukasiak@credipass.pl
+48 507 598 558

 

Administracja

Weronika Maszczyk

Asystentka Zarządu i Biura

weronika.maszczyk@kwadrat.io 
+48 789 222 546
Kwadrat logo

Skutecznie zwiększymy wartość nieruchomości, którą sprzedajesz lub znajdziemy dla Ciebie nieruchomość i wynegocjujemy jej optymalną cenę.

Grupa Inwestycyjna Kwadrat Sp. z o.o.
ul. Samorządowa 9/1, 05-400 Otwock 
NIP: 5322092950, KRS: 0000896911 
kapitał zakładowy: 50.000 PLN

Projekt, integracja i wykonanie S P E C T A R .pl

pl_PLPolish

Coockie na stronie. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.